SVN-Landgraaf-veiligheid

Stapvoets is de snelheid waarmee wij graag zouden zien dat iedereen over het sportpark heenrijd.
Sinds de samenwerking met Sylvia en Abdissenbosch lopen er iedere dag een hoop kinderen meer over het park dan voorheen, deze hebben voorrang en dat betekend dat de bestuurders van voertuigen zich hieraan zullen moeten aanpassen.

Een aantal weken geleden hebben wij bloembakken laten plaatsen door de gemeente om de snelheid erg bij iedereen uit te halen, helaas zijn er nog altijd personen die zich niet aanpassen en met een veel te hoge snelheid over het park rijden.

Daarnaast heeft iedereen wel gezien dat er langs de meeste stoepranden gele strepen zijn aangebracht, voor eenieder geldt dan ook dat hier niet geparkeerd mag worden evenals voor alle groenstroken, deze zijn door de gemeente gelegaliseerd en wij willen dit ook zo houden. Als er op de parkeerplaats geen plaats meer is kan er op het Sunplein geparkeerd worden.

 

Wij vragen u allen dan nogmaals om mee te werken, mocht dit niet lukken zal de hoofdpoort in de toekomst helaas voor iedereen gesloten moeten blijven.