Verscherpte maatregelen m.b.t het corona-virus

Helaas maar volkomen begrijpelijk en noodzakelijk zijn de maatregelen omtrent het coronavirus aangescherpt en verlengt tot 1 juni. Alle maatregelen zoals voorheen vermeld blijven van kracht. Het is dus nog altijd niet toegestaan om samen te scholen op de het terrein of zich te begeven op de sportvelden. M.i.v. Vandaag 24-3 zal de handhaving buiten het gewoon controleren en waarschuwen ook boetes gaan uitschrijven aan een ieder die niet bevoegd op het terrein aanwezig is.

Voor meer informatie kunt u ook terecht op de site van het RIVM https://www.rivm.nl

Voorzorgsmaatregelen tegen corona-virus

Beste sporters, ouders en of verzorgers,

Wij zijn ons bewust van het feit dat er op ons complex veel mensen met elkaar in contact komen. De beste voorzorgsmaatregel tot dusver om verdere verspreiding van het coronavirus te voorkomen is discipline. Dit houdt in dat persoonlijke hygiëne (handen wassen) en goed op je gezondheid letten essentieel is.

Extra aandacht op hygiëne
Een voor de hand liggende maatregel is aandacht voor hygiëne, zeker op plaatsen waar relatief veel mensen samen verblijven.

De belangrijkste voorzorgsmaatregel op dit moment is:
Extra aandacht voor een goede hygiëne.

  • Geen handen schudden is een eerste vereiste
  • Was uw handen regelmatig en goed met zeep, zie de instructies op de site van het RIVM; https://www.rivm.nl/hygiene/handen-wassen  
  • Attendeer spelers en vrijwilligers op een juiste hygiëne en zorg dat in toiletten (Desinfecterende) zeep aanwezig is 
  • Hoest en nies in de binnenkant van je elleboog en gebruik papieren zakdoekjes
  • Maak dagelijks de deurgrepen, kranen enz. goed schoon met reguliere schoonmaakmiddelen en zorg voor goede ventilatie