svn-landgraaf--jeugdtrainer

Teams spelen nog voor het kampioenschap of vechten voor ieder punt om nog zo hoog mogelijk te eindigen, de toernooien zijn nog niet begonnen en de vakantie nog niet in zicht, en toch zijn vrijwilligers en bestuursleden al weken druk bezig met het komende seizoen.

Helaas heeft aantal leiders aangegeven dat ze na jarenlang op het veld te hebben gestaan nu eens het veld van de andere kant van de afrastering willen gaan bekijken. (Wij danken allen voor hun jarenlange inzet)
Nu zijn wij dan ook op zoek naar trainers/leiders voor de volgende teams:
JO 17, JO 15 en voor de JO 7 (de allerkleinsten van onze club).

Geïnteresseerden kunnen zich via de mail , of persoonlijk bij Paul Smeets, Arno Voorst of Ernest Debets melden.
Ook ontvangen wij graag een signaal wanneer leden een trainer kennen die nog niet in onze club zit maar wellicht interesse heeft.

Alvast bedankt voor de moeite!
Namens het bestuur, Paul Smeets