SVN-Landgraaf-wkpool

Denk jij verstand van voetbal te hebben? Dan zoeken wij jou!

Nu de selecties van het aankomende WK 2018 bekend worden gemaakt, neemt – ondanks de afwezigheid van “Oranje” – de spanning toch toe. Wie gaat zich bekronen tot Wereldkampioen? Wie gaat er “schitteren”? Wie gaat de flop van het toernooi worden?
Wil jij niet alleen je eigen banksaldo opkrikken, maar ook SVN een beetje spekken? Vul dan snel de WK Pool in, en wie weet mag jij je op 15 juli dé voetbalkenner van de club noemen
Denk jij dat papa/mama/broer/zus/opa/oma/oom/tante/neef/nicht/vriend/vriendin ook interesse heeft?
Voor elke deelnemer die niet lid is van SVN (maar dus wel meedoet), maak Jij als SVN-lid kans op de “wervingsprijs”. Vergeet dit dus niet in te vullen op je document!

De formulieren zijn te verkrijgen in de kantine of download de pdf. Vul het formulier in, scan deze en stuur hem naar onderstaand mailadres. Of geef het formulier af in de kantine. Mocht je liever de digitale variant willen gebruiken, dan kan deze opgevraagd worden bij Michel Speth

Inschrijven kan tot aan de aftrap van de openingswedstrijd, respectievelijk op 14 juni om 17.00uur.
Kosten per deelname zijn €5,-

Moge de beste winnen!