SVN-Landgraaf-2e elftal

Programma

Curl request https://data.sportlink.com/programma?client_id=fGvW7Y90hI&teamcode=152047&aantalregels=500&aantaldagen=364
DatumTijdThuisteamUitteamPlaats
3 feb11:00Wijnandia 2SVN/BtB Consultancy 2WIJNANDSRADE
10 feb09:45Sporting Heerlen 3SVN/BtB Consultancy 2HEERLEN
17 feb11:00SVN/BtB Consultancy 2RKHBS 2LANDGRAAF
24 feb12:00Voerendaal 3SVN/BtB Consultancy 2VOERENDAAL
17 mrt11:00SVN/BtB Consultancy 2ST Simpelveld/Zwart Wit '19 2LANDGRAAF
24 mrt11:45Weltania 2SVN/BtB Consultancy 2HEERLEN
7 apr11:00SVN/BtB Consultancy 2Laura/Hopel Combinatie 2LANDGRAAF
5 mei11:30RKVVM 3SVN/BtB Consultancy 2MARGRATEN
12 mei11:00SVN/BtB Consultancy 2Bekkerveld 3LANDGRAAF
19 mei12:00Sportclub'25 2SVN/BtB Consultancy 2BOCHOLTZ
26 mei11:00SVN/BtB Consultancy 2Wijnandia 2LANDGRAAF

Uitslagen

Curl request https://data.sportlink.com/uitslagen?client_id=fGvW7Y90hI&teamcode=152047&lokaleteamcode=-1&aantalregels=500&aantaldagen=138
Geen gegevens gevonden.

Competitie

Curl request https://data.sportlink.com/teampoulelijst?client_id=fGvW7Y90hI&teamcode=152047&lokaleteamcode=-1

SVN/BtB Consultancy 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

Curl request https://data.sportlink.com/poulestand?client_id=fGvW7Y90hI&poulecode=535691
TeamWGGVPVTVP
SVN/BtB Consultancy 233009730
BSV Limburgia/Kamerland 2311141050
DVO 231023690
Langeberg 230121390

SVN/BtB Consultancy 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

Curl request https://data.sportlink.com/poulestand?client_id=fGvW7Y90hI&poulecode=557550
TeamWGGVPVTVP
Helden 211003940
NWC 211003410
Caesar 211003420
EVV 211003540
Rhode/Van Stiphout Bouw 211003430
sv O.S.S. 1920 211003320
SVN/BtB Consultancy 211003320
Bavos 211003210
Bekkerveld 211003210
RVU 211003210
DAW Schaijk 211003100
SSS'18 211003220
Volharding 210010220
DESM 210010450
Volkel 310010340
SV Meerssen 210010230
UDI'19/CSU 410010230
VV ALFA SPORT 210010120
Someren 510010120
Voerendaal 310010120
Boskant 210010010
Eijsden 210010240
SC Helmondia 210010140
Panningen 210010490

SVN/BtB Consultancy 2 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

Curl request https://data.sportlink.com/poulestand?client_id=fGvW7Y90hI&poulecode=561501
TeamWGGVPVTVP
RVU 211003500
R.K.S.V. Sparta'25 211003410
WDZ 211003300
Wittenhorst 211003420
NWC 311003310
Someren 211003200
Caesar 211003210
HVCH 311003220
Avanti'31 200000000
Bavos 200000000
EVV 200000000
EVVC 200000000
FC Geleen-Zuid 200000000
Heeswijk 200000000
FC Hoensbroek 200000000
HVCH 200000000
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 200000000
NWC 200000000
sv O.S.S. 1920 200000000
V.V. Schaesberg 200000000
Sportclub Susteren 200000000
Venlosche Boys 200000000
Volkel 200000000
Walram 200000000
DAW Schaijk 210010220
SVN/BtB Consultancy 210010120
Helden 210010240
SSS'18 210010130
s.v. Laar 210010020
Rhode/Van Stiphout Bouw 210010140
Bekkerveld 210010030
Voerendaal 210010050

SVN/BtB Consultancy 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Curl request https://data.sportlink.com/poulestand?client_id=fGvW7Y90hI&poulecode=534657
TeamWGGVPVTVP
ST Simpelveld/Zwart Wit '19 29810253060
Bekkerveld 3106222022100
Voerendaal 395311827150
Sportclub'25 285211727110
Weltania 2104151319160
RKHBS 2103251114260
Sporting Heerlen 393151022240
Laura/Hopel Combinatie 29306915250
SVN/BtB Consultancy 29306615233
RKVVM 38215416323
Wijnandia 29117412310