SVN-Landgraaf-2e elftal

Programma

DatumTijdThuisteamUitteamPlaats
18 nov11:00ST Simpelveld/Zwart Wit '19 2SVN/BtB Consultancy 2SIMPELVELD
25 nov11:00SVN/BtB Consultancy 2Weltania 2LANDGRAAF
2 dec12:00Laura/Hopel Combinatie 2SVN/BtB Consultancy 2EYGELSHOVEN
11 dec19:30Caesar 2SVN/BtB Consultancy 2BEEK LB
16 dec12:00Wijnandia 2SVN/BtB Consultancy 2WIJNANDSRADE
10 feb09:45Sporting Heerlen 3SVN/BtB Consultancy 2HEERLEN
17 feb11:00SVN/BtB Consultancy 2RKHBS 2LANDGRAAF
24 feb12:00Voerendaal 3SVN/BtB Consultancy 2VOERENDAAL
17 mrt11:00SVN/BtB Consultancy 2ST Simpelveld/Zwart Wit '19 2LANDGRAAF
24 mrt11:45Weltania 2SVN/BtB Consultancy 2HEERLEN
7 apr11:00SVN/BtB Consultancy 2Laura/Hopel Combinatie 2LANDGRAAF
5 mei11:30RKVVM 3SVN/BtB Consultancy 2MARGRATEN
12 mei11:00SVN/BtB Consultancy 2Bekkerveld 3LANDGRAAF
19 mei12:00Sportclub'25 2SVN/BtB Consultancy 2BOCHOLTZ
26 mei11:00SVN/BtB Consultancy 2Wijnandia 2LANDGRAAF

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
11 novSVN/BtB Consultancy 2 - Voerendaal 32 - 4regulier

Competitie

SVN/BtB Consultancy 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

TeamWGGVPVTVP
SVN/BtB Consultancy 233009730
BSV Limburgia/Kamerland 2311141050
DVO 231023690
Langeberg 230121390

SVN/BtB Consultancy 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

TeamWGGVPVTVP
Helden 211003940
NWC 211003410
Caesar 211003420
EVV 211003540
Rhode/Van Stiphout Bouw 211003430
sv O.S.S. 1920 211003320
SVN/BtB Consultancy 211003320
Bavos 211003210
Bekkerveld 211003210
RVU 211003210
DAW Schaijk 211003100
SSS'18 211003220
Volharding 210010220
DESM 210010450
Volkel 310010340
SV Meerssen 210010230
UDI'19/CSU 410010230
VV ALFA SPORT 210010120
Someren 510010120
Voerendaal 310010120
Boskant 210010010
Eijsden 210010240
SC Helmondia 210010140
Panningen 210010490

SVN/BtB Consultancy 2 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

TeamWGGVPVTVP
Avanti'31 200000000
Bavos 200000000
Bekkerveld 200000000
Caesar 200000000
DAW Schaijk 200000000
EVV 200000000
EVVC 200000000
FC Geleen-Zuid 200000000
Heeswijk 200000000
Helden 200000000
FC Hoensbroek 200000000
HVCH 200000000
HVCH 300000000
s.v. Laar 200000000
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 200000000
NWC 300000000
NWC 200000000
sv O.S.S. 1920 200000000
Rhode/Van Stiphout Bouw 200000000
RVU 200000000
V.V. Schaesberg 200000000
Someren 200000000
Sparta'25 200000000
SSS'18 200000000
Sportclub Susteren 200000000
SVN/BtB Consultancy 200000000
Venlosche Boys 200000000
Voerendaal 200000000
Volkel 200000000
Walram 200000000
WDZ 200000000
Wittenhorst 200000000

SVN/BtB Consultancy 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

TeamWGGVPVTVP
ST Simpelveld/Zwart Wit '19 26600182320
Bekkerveld 37511162080
Voerendaal 373311223140
Sportclub'25 25311101990
Weltania 26312101280
Sporting Heerlen 37214716200
RKHBS 2620468170
Wijnandia 2511348180
RKVVM 35203311223
Laura/Hopel Combinatie 2610537190
SVN/BtB Consultancy 26105010203