SVN-Landgraaf-JO19-2018/2019

Programma

DatumTijdThuisteamUitteamPlaats
23 mrt15:00NEC'92/vloerenboulevard JO19-1SVN/BtB Consultancy JO19-1HEERLEN
25 mrt19:45EHC/Heuts JO19-1SVN/BtB Consultancy JO19-1HOENSBROEK
30 mrt15:00SJO DMJ16 JO19-1SVN/BtB Consultancy JO19-1MERKELBEEK
4 apr20:00SVN/BtB Consultancy JO19-1FC Kerkrade - West JO19-1LANDGRAAF
13 apr15:00Chevremont JO19-1SVN/BtB Consultancy JO19-1KERKRADE
4 mei15:00SVN/BtB Consultancy JO19-1Laura/Hopel Combinatie JO19-1LANDGRAAF
11 mei16:00KVC Oranje JO19-1SVN/BtB Consultancy JO19-1KERKRADE
18 mei14:30Rood Groen LVC'01 JO19-1SVN/BtB Consultancy JO19-1VAALS
25 mei15:00SVN/BtB Consultancy JO19-1Schinveld/Arx ICT JO19-1LANDGRAAF

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
18 mrtSVN/BtB Consultancy JO19-1 - WDZ JO19-11 - 0regulier

Competitie

SVN/BtB Consultancy JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

TeamWGGVPVTVP
SVN/BtB Consultancy JO19-1330091260
ST Abdissenbosch/Sylvia JO19-132016730
Chevremont JO19-1310237100
Laura/Hopel Combinatie JO19-1300303100

SVN/BtB Consultancy JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

TeamWGGVPVTVP
SV Hulsberg JO19-198012433120
Rood Groen LVC'01 JO19-1106131943200
Scharn JO19-2105231729200
Haslou JO19-1115241733270
ST RKASV/Geusselt Sport JO19-185121627210
ST RKSVB/Voerendaal JO19-195041531170
SVN/BtB Consultancy JO19-184221428220
Laura/Hopel Combinatie JO19-1104151321220
Heer JO19-1113261128410
Leonidas - W JO19-192431028250
SJO Weltania Bekkerveld JO19-210046411530
Scharn JO19-3901819410

SVN/BtB Consultancy JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

TeamWGGVPVTVP
SVN/BtB Consultancy JO19-111003200
UOW '02 JO19-210010020

SVN/BtB Consultancy JO19-1 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

TeamWGGVPVTVP
Festilent JO19-111003400
Leonidas - W JO19-111003400
ST EVV/St Joost JO19-111003410
ST Herpinia/OKSV JO19-111003310
NWC JO19-311003310
Mariahout JO19-111003320
EHC/Heuts JO19-111003220
SV Hulsberg JO19-111003220
ST Meterik/America JO19-111003220
ST Sporting S.T./SVEB JO19-111003110
Helden JO19-200000000
Juliana Mill JO19-100000000
Roggel JO19-100000000
Ruwaard JO19-100000000
Schijndel/DE WIT JO19-200000000
SJO Helmondia-Mulo JO19-400000000
ST SVSH/SSE JO19-100000000
SV TOP JO19-200000000
UDI'19/CSU JO19-400000000
VCA JO19-200000000
SVN/BtB Consultancy JO19-110010220
Rood Groen LVC'01 JO19-110010220
Wittenhorst JO19-210010220
V.V. Achates JO19-110010110
Vorstenbossche Boys JO19-210010230
Bruheze JO19-210010130
Hapse Boys JO19-110010130
Oranje Blauw'15 JO19-110010140
ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-110010040
RKVVL/Polaris JO19-210010040

SVN/BtB Consultancy JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

TeamWGGVPVTVP
NEC'92/vloerenboulevard JO19-1330091150
KVC Oranje JO19-142117650
SVN/BtB Consultancy JO19-122006720
Schinveld/Arx ICT JO19-121104530
WDZ JO19-131114850
V.V. Schaesberg JO19-15113410160
Rood Groen LVC'01 JO19-111003730
EHC/Heuts JO19-110101110
Chevremont JO19-130121490
FC Kerkrade - West JO19-100000000
Laura/Hopel Combinatie JO19-120020470
SJO DMJ16 JO19-1200205120